Nie jest tajemnicą, że w SGS uwielbiamy nasze jagodowe smoothie! Jagody są jednym z najzdrowszych superfoods natury. Zawierają mnóstwo przeciwutleniaczy i właściwości przeciwzapalnych, witamin i minerałów, dlatego warto mieć je zawsze pod ręką.

Przygotowaliśmy to Bananowe Jagodowe Smoothie z czerwonymi, białymi i niebieskimi składnikami, ponieważ świętowaliśmy letnie wakacje w USA. Będziesz uwielbiał popijać lodowato zimne jagodowe smoothie 4 lipca - obiecujemy! I naprawdę, Banana Berry Smoothie jest zawsze dobry do popijania.

Najlepsze miejsca, gdzie można kupić mrożone owoce

W zimie polegam na mrożonych owocach. Lubię kupować duże torby organicznych jagód z Costco, ponieważ nie można pobić ich ceny! Kosztują trochę z góry, ale wystarczają na długo i koszt się wyrównuje.

Innym razem wybieram się do Trader Joe's, ponieważ ich mrożone owoce są wysokiej jakości i przyjazne dla budżetu.

Jagody i banany: Prawda

Chcesz usłyszeć coś zabawnego? Czy wiesz, że banany są tak naprawdę jagodami? To prawda! Tropikalne owoce, które kojarzymy z małpami, są owocami zbiorczymi, które wyrosły z jednego kwiatu z więcej niż jedną zalążnią. Są one klasyfikowane jako jagody. Choć "prawdziwe jagody" pochodzą z jednego kwiatu i jednego zalążka i mają liczne nasiona.

Chcesz usłyszeć kolejną zabawną rzecz? Truskawki nie są tak naprawdę jagodami. Tak samo jak maliny czy jeżyny. Szalone, prawda? (Nie będę się zagłębiać we wszystkie szczegóły, ale jeśli jesteście ciekawi, ten artykuł jest bardzo interesujący).

jagoda

Ale dla dobra tradycji będziemy nazywać banany bananami, a jagody jagodami.

OPIS

A teraz oto kremowe, rozmarzone Berry Banana Smoothie! Lubię używać w nim mrożonych bananów, aby był wyjątkowo zimny, prawie jak mleczny shake.


SKŁADNIKI

  • 1 filiżanka szpinaku
  • 1 filiżanka mleka kokosowego, niesłodzonego
  • ½ szklanki truskawek
  • ½ szklanki borówek
  • ½ banana

INSTRUKCJA:

  1. Zmiksuj szpinak i mleko kokosowe razem aż do uzyskania gładkiej konsystencji.
  2. Dodać owoce i ponownie zmiksować.

UWAGI

Użyj co najmniej jednego mrożonego owocu, aby smoothie było zimne lub podawaj z lodem.