Zalety wyciskarek Hurom Jeśli chodzi o wyciskarki do owoców czy warzyw firmy Hurom to są one bardzo dobrym produktem, o stabilnej konstrukcji. Każda wyciskarka przygotowana jest z użyciem świetnej śruby, która wykonana została z nowoczesnego tworzywa Ultem. Odpowiada ona za skuteczne, wolne rozgniatanie warzyw i owocow i wyciskanie soku. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na wyciskarkę ze śrubą z tworzywa ultem? Jest to bez wątpienia materiał innowacyjny, który charakteryzuje się tym, że będzie chronił skutecznie wszystkie ważne składniki soku w warzywach i owocach. Wyciskarki marki Hurom mają przygotowane różne sitka ze zróżnicowanym rozmiarem oczek, dzięki czemu uda się z nich uzyskiwać sok, który będzie miał różną gęstość oraz różną zawartość miąższu.

Na pewno taką istotną zaletą będzie również to, że w urządzeniu wykorzystywany jest silnik niskoprędkościowy. W ten sposób urządzenie wykonuje wolne obroty a taki silnik nie będzie generował nadmiernego hałasu. Wyciskanie soków owocowych a wolne obroty Zostało już wspomniane, że w urządzeniach Hurom stosuje się technikę opartą na wolnych obrotach. Urządzenie pracuje bardzo cicho to jedno, ale wolne obroty niosą za sobą wiele innych pozytywnych cech. Takie urządzenie jest przede wszystkim idealną propozycją dla tych wszystkich osób, które myślą o spożywaniu tylko takich soków, które będą jak najbardziej zdrowe i jak najmniej przetworzone.

Wolnoobrotowe urządzenie wykonuje mało obrotów i nie będzie emitować ciepła w wyniku tarcia. Dlatego sok będzie naturalny, nie będą zniszczone jego składniki mineralne, witaminy a dodatkowo nie dojdzie do utlenienia soku. Wałek przygotowany z Ultemu będzie się charakteryzował również długowiecznością w związku z czym może nam służyć przez długie lata z całym urządzeniem.

Wyciskarki do soków Hurom z serii 2 G W tym momencie marka Hurom jest w stanie zaproponować nam wiele ciekawych propozycji urządzeń, które mają kilka wspólnych cech. Na pewno zrealizowany w nich mechanizm z wolnymi obrotami będzie charakteryzował się świetnym rozwiązaniem. Cała konstrukcja jest wytrzymała i wygląda nowocześnie. Mamy więc świetną propozycję dla tych, którzy chća sami przygotowywać sok. Nowa seria 2G charakteryzuje się także większą wydajnością niż wcześniejsze urządzenia przygotowywane przez tego samego producenta.