To proste Cytrusowe Wegańskie Smoothie jest pełne witamin, minerałów, błonnika i innych składników odżywczych, które pomogą Ci podnieść poziom energii w kilka minut. Nie musisz być weganinem, aby cieszyć się korzyściami zdrowotnymi tego smacznego smoothie.Zielone smoothie i jedzenie oparte na roślinach stają się coraz bardziej popularne (pozdrowienia Beyonce!). Ludzie starają się dodać więcej roślin do swojej diety, ponieważ wyniki nie kłamią. I cóż, to jest nasz cel tutaj w SGS. Chcemy zainspirować wszystkich do jedzenia więcej roślin i mieszania zielonych smoothie z nami.

Co jest w tym wegańskim smoothie?

Ten cytrusowy wegański smoothie zawiera niektóre z moich ulubionych owoców: ananasa, pomarańcze, banana i mango. To, co czyni go zielonym, to świeży szpinak (którego nawet nie będziesz w stanie posmakować, ale Twoje ciało Ci podziękuje!).

To, czego nie znajdziesz tutaj jest cokolwiek z wykorzystaniem zwierząt - mleko krowie, jogurt, miód, itp. Niektóre z tych produktów mogą powodować problemy trawienne i skórne, więc trzymamy się od nich z daleka podczas robienia smoothies. I wiecie co? Smakują jeszcze lepiej, a ja czuję się jeszcze lepiej!

Możesz przygotować to smoothie o każdej porze roku, ponieważ składniki są dostępne przez cały rok świeże i mrożone. Jeśli masz ograniczony budżet, polecam trzymać się mrożonych owoców (i zajrzeć do Costco, żeby zaoszczędzić najwięcej).

Dodaj rośliny, chciej więcej, żyj lepiej

Kiedy miałam 28 lat i dwójkę dzieci.... Zdałam sobie sprawę, że nie dostarczałam mojemu ciału odpowiedniego rodzaju paliwa. Zamiast owoców, warzyw i pełnych ziaren, żyłam z kawy, Lucky Charms i mac n' cheese. Nazywałem siebie najniezdrowszym wegetarianinem na świecie i czułem się jak gówno.

Cóż, wszystko zmieniło się po pierwszym spróbowaniu zielonego smoothie.

Dzięki dziecięcemu wybredności, przedstawianiu w mediach i kolorowi zielonemu, wiele osób myśli, że nie lubi warzyw, a zwłaszcza zielonych liści. Pomijając je w diecie, organizmowi brakuje tak wielu składników odżywczych, których nie może pozyskać z innych miejsc. Witaminy i suplementy nadal nie są tak dobre, jak jedzenie owoców i warzyw.

Jak to wegańskie smoothie może zmienić twoje życie

Jedzenie i życie w zdrowiu zaczyna się od pragnienia, aby to zrobić. To może być przerażająca rzecz do zrobienia. I nie sugeruję, że każdy musi przyjąć wegańską dietę i styl życia. Żyję według mantry "Ty to zrób". Ale nie trzeba mówić, że większość ludzi mogłaby skorzystać na jedzeniu większej ilości roślin.

W ciągu dnia większość z nas jest przyzwyczajona do trzech posiłków i kilku przekąsek. Zamień jeden z nich na zielone smoothie i zobacz, co się stanie. Jeśli jesteś taki jak ja, zauważysz, że twoja energia zacznie gwałtownie rosnąć. Twoje kubki smakowe się zmienią. Zaczniesz łaknąć więcej roślin. I kto wie? Może zainspiruje Cię to do wprowadzenia innych zdrowych zmian, takich jak codzienne spacery, dbanie o higienę snu (mamy nawet wegańskie smoothie, które pomaga w utrzymaniu dobrego snu!).

Zdrowie zaczyna się od zielonego smoothie

Chodzi mi o to, że nie musisz szaleć. Zacznij od jednej rzeczy: wegańskiego smoothie i zobacz, dokąd Cię to zaprowadzi. Zielone smoothie zabrały mnie w podróż do innych narodów, napędzały moje ciało do biegania maratonów, dawały mi energię do bycia girl boss, żoną, matką i wszystkimi innymi rolami, które spełniam.

Im więcej roślin dodasz do swojej diety, tym bardziej zaczniesz ich pożądać. To jest dokładnie to, co stało się ze mną, kiedy po raz pierwszy zaczęłam pić zielone smoothies. (Na początku nie zanurzyłam się w pełni w wegańskie smoothies, ale szybko zdałam sobie sprawę, że rezultaty są jeszcze lepsze, gdy to zrobisz)!

Do czego przydałaby Ci się dodatkowa energia?