Soki wspomagające zdrową dietę Ostatnimi czasy bardzo dużą uwagę zwraca się na dietę. Niestety, szczególnie ta o radykalnym charakterze skutkuje efektem jo-jo. Czy jesteśmy skazani na niezgrabną sylwetkę i nieciekawe samopoczucie? Okazuje się że nie! Problem nie polega na przerzucaniu się na monotonną dietę, ale na wprowadzeniu do niej bogatych w witaminy owoców oraz warzyw. Tu, znów pojawiają się schody. Owoce, warzywa mimo że są bogactwem witamin, minerałów to niekoniecznie smaku, dodatkowo zjadane w formie nieprzetworzonej bardzo szybko się nudzą. Idealną alternatywą są więc soki. Niestety, wykręcając się brakiem czasu lub chęci kupujemy soki w kartonach, nie zawsze zwracając uwagę na etykietę tego produktu.

Ale czy wyciskanie soku musi być mozolnym zajęciem? Oczywiście, że nie! Sporządzanie tych soczystych nektarów, już nie będzie kojarzyć Ci się z obowiązkiem. To wszystko dzięki innowacyjnej, wielofunkcyjnej, designerskiej wyciskarce. Tradycyjne wyciskarki do soku, potrzebują do pracy sporej ilości energii. Podczas działania urządzenie także nagrzewa się, podgrzewając także sok. W rezultacie otrzymany przez nas nektar jest nie tylko mało smaczny, ale zdecydowanie szybciej ulega zepsuciu. W odróżnieniu od tradycyjnych urządzeń wytwarzających soki, to wolnoobrotowa wyciskarce przeciera nawet najtwardsze owoce wyciskając z nich nie tylko płyną część, ale i pełnowartościowy miąższ.

Jak już zostało wspomniane, urządzenie to nie podgrzewa surowca, dlatego soku nie trzeba spożywać od razu. Dysponując życiodajny sok do plastikowych buteleczek, można cieszyć się jego smakiem właściwie wszędzie - w domu, pracy czy też szkole. Co najważniejsze, taki sok czy też przecier otrzymany za pomocą wolnoobrotowej wyciskarki jest jedną z pięciu dawek owoców i warzyw. Wprowadzając te naturalne produkty, pełne witamin do codziennej diety, po kilku dniach zauważysz różnice. Owoce, sukcesywnie zaspokajają uczucie głodu, stanowiąc dobrą przekąskę. Nie tylko sylwetka zyska na nowej diecie! Owoce dostarczają Ci sił witalnych, dzięki czemu od razu poczujesz się lepiej.